Ipsos partnerem konkursu studenckiego „zbadaj.to”

05-03-2015

Wystartowała V edycja branżowego konkursu studenckiego zbadaj.to. Przedsięwzięcie to jest inicjatywą Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku i ma na celu promowanie wśród studentów kariery w branży badawczej.

Wystartowała V edycja branżowego konkursu studenckiego zbadaj.to. Przedsięwzięcie jest inicjatywą Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku i ma na celu promowanie wśród studentów kariery w branży badawczej.

Konkurs składa się z dwóch etapów, pierwszy - formularz z pytaniami konkursowymi umieszczony na stronie www.zbadaj.to, drugi - przygotowanie odpowiedzi na zadanie konkursowe w formie prezentacji. Autorzy najlepiej ocenionych prezentacji zostają zaproszeni na warsztaty badawcze do prac nad rzeczywistym zagadnieniem badawczym, przesłanym przez partnera merytorycznego konkursu – LOTTO.

W ramach projektu Ipsos oferuje laureatom  konkursu płatny staż w jednym z zespołów badawczych. Zachęcamy studentów do uczestnictwa w konkursie.  Zajrzyjcie na www.zbadaj.to