Nasze specjalizacje


Prowadzimy badania reklamy na wszystkich etapach tworzenia i realizacji kampanii reklamowych. Pomagamy w podejmowaniu najlepszych decyzji w procesie powstawania kampanii oraz maksymalizowaniu zwrotu z poczynionych inwestycji reklamowych.

Badania marketingowe

Badacze Ipsos to specjaliści od innowacji i zarządzania marką. Wiedzę o konsumentach i doświadczenie w Twojej branży wykorzystują do tego, aby Cię inspirować i pomóc wprowadzić działania marketingowe w Twojej firmie na nowe tory.

Badania opinii

Na potrzeby sektora prywatnego, publicznego i organizacji pozarządowych eksperci Ipsos analizują opinie obywateli dostarczając informacji o tym, jak zbudować skuteczny program czy strategię komunikacji.

Badania satysfakcji i lojalności

Specjaliści Ipsos w dziedzinie badań satysfakcji i lojalności pomagają w poprawieniu wyników finansowych Twojej firmy poprzez pomiary standardów obsługi (badania typu tajemniczy klient), efektywne zarządzanie satysfakcją (CSM) i relacjami z klientami (CRM).

Badania mediów

Ipsos dostarcza rozwiązania badawcze dla firm z dynamicznego i scalającego się sektora mediów, technologii, rozrywki, gier wideo, usług internetowych i telekomunikacji.

Observer - Field & Tab

Ipsos Observer to globalna organizacja wewnątrz grupy Ipsos, specjalizująca się w Koordynacji badań, zbieraniu i dostarczaniu danych dla klientów wszystkich sektorów, którzy potrzebują badań typu field & tab do wsparcia swojego biznesu.