Badania telefoniczne CATI

Jesteśmy jednym z największych dostawców na świecie

Ipsos rozwinął sieć specjalnie zaprojektowanych wewnętrznych studiów CATI (wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo) na całym świecie, umożliwiających nam prawdziwie globalne dotarcie.

Studia CATI w naszej sieci oferują w sumie 4,000 stanowisk przeprowadzania wywiadów i w ostatnim roku przeprowadziliśmy 10 milionów wywiadów, co uczyniło nas jednym z największych dostawców na świecie. Nasze studia regularnie współpracują ze sobą w celu zapewnienia klientom 24-godzinnego globalnego zasięgu. W Polsce mamy do zaoferowania 65 stanowisk przeprowadzania wywiadów.

Wykorzystywanie techniki CATI zwiększa dokładność i porównywalność danych, jako że pozwala zaprogramować złożone kwestionariusze oraz, łącząc CATI z dialerami, pozwala znacząco zwiększyć szybkość i efektywność zbierania danych. Technologia dialerów pozwala nam również oferować pełne nagrania oraz zdalnie monitorować ankieterów.

Nasze studia są wyspecjalizowane w różnych typach badań, które oferujemy i upewniamy się, że odpowiedni zespół pracuje przy danym projekcie – mamy wyspecjalizowane zespoły ilościowe i jakościowe, ekspertów angażujących się w pracę na różnych grupach docelowych poczynając od ludzi biznesu, polityków, profesjonalistów medycznych, specjalistów finansowych, liderów opinii, konsumentów i obywateli po przedstawicieli wszystkich środowisk.

Nasze studia posiadają zespoły doświadczone w prowadzeniu badań zarówno konsumenckich, jak i złożonych business-to-business wedle naszych rygorystycznych procedur, które zostały rozwinięte w celu zachowania standardów jakości i wymogów prawnych na lokalnych rynkach i zapewniają, że dostarczamy usługę wysokiej jakości za rozsądną cenę.


Dowiedz się więcej

Paweł Predko
Operations Director, Ipsos