Przetwarzanie danych

Mamy jedne z najlepszych globalnych możliwości w branży

Nasza wysoko wyszkolona, wyspecjalizowana kadra jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej złożone specyfikacje dotyczące tabel. Jesteśmy w stanie wyprodukować dane tabelaryczne w wielu formatach i umożliwić proste przełożenie danych tabelarycznych na gotowe materiały do prezentacji.

Tabele są jedynie jedną z wielu możliwości dostarczania danych przez naszą globalną grupę przetwarzania danych; jesteśmy w stanie dowolne przekazać w wymaganym przez klienta formacie. PowerPoint, Excel, Word, internetowa prezentacja danych, pliki z danymi i bazy danych wszystkie możemy bez trudu dostosować. Ipsos posiada doświadczenie i kompetencje, dzięki którym jest w stanie zadowolić nawet najbardziej różnorodne wymagania klienta.

Ipsos posiada doskonale rozwinięte ośrodki kodowania, które odpowiedzą potrzebom klientów. Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane rozwiązanie soft- i hardwarowe w celu zapewnienia wysokiej jakości kodowania pytań otwartych w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Kombinacja naszych globalnych zasobów oraz technologii pozwala nam zapewnić naszym klientom kodowanie w dużej ilości z wysoką dokładnością.


Dowiedz się więcej

Paweł Predko
Operations Director, Ipsos