14-07-2016

Szanowni Państwo,
W związku z docierającymi do nas licznymi sygnałami, odnoszącymi się do wiadomości email pochodzących od osób podających się za pracowników IPSOS Sp. z o.o. i dotyczących ofert pracy w charakterze tzw. tajemniczego klienta, uprzejmie informujemy, iż:

1)    IPSOS Sp. z o.o. nie jest nadawcą wiadomości email, o których mowa powyżej;
2)    na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacji IPSOS Sp. z o.o. nie wymaga podania wskazanych w wiadomości email danych, tj. m.in. PESEL, numeru dowodu osobistego lub skanu dokumentu, numeru konta bankowego;
3)    IPSOS Sp. z o.o. nie pobiera od kandydatów na pracowników żadnych opłat związanych z procesem rekrutacji.


24-10-2015

Podczas trwających wyborów parlamentarnych realizujemy badanie exit poll. Wyniki badania zaprezentowane zostaną o godz. 21:00 w wieczorach wyborczych przygotowanych przez główne stacje telewizyjne w Polsce: TVP 1 / TVP Info / TVN24 / TVN24 Biznes i Świat / Polsat News. Zapraszamy do oglądania programów i/lub na ich strony internetowe.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Predko, Operations Director Ipsos, mail: pawel.predko@ipsos.com, tel.: +48 506 365 599


27-05-2015

Za nami dwie tury wyborów prezydenckich. Do ostatnich minut przed ciszą wyborczą wahały się sondażowe losy kandydatów.

Badania Exit Poll podczas obydwu tur wyborów przeprowadził Ipsos. Sondaże w dniu wyborów objęły zasięgiem każdorazowo 500 losowo wybranych lokali wyborczych. Na podstawie zebranych danych, po zakończeniu ciszy wyborczej stacje telewizyjne przedstawiły szacunkowe wyniki głosowania.

Oficjalne wyniki ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą pokazały trafność prognozy firmy Ipsos w obydwu turach głosowania. Po raz kolejny Ipsos udowodnił, jak dokładnie i rzetelnie jest w stanie przewidzieć wynik wyborów.


23-05-2015

Podczas trwającej drugiej tury wyborów prezydenckich realizujemy badanie exit poll. Wyniki badania zaprezentowane zostaną o godz. 21:00 w wieczorach wyborczych przygotowanych przez główne stacje telewizyjne w Polsce: TVP 1, TVP Info, TVN24 oraz Polsat News. Zapraszamy do oglądania programów i/lub na ich strony internetowe.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Predko, Operations Director Ipsos, mail: pawel.predko@ipsos.com, tel.: +48 506 365 599


19-05-2015

Ostatni sondaż Exit Poll przeprowadzony przez Ipsos podczas I tury wyborów prezydenckich po raz kolejny pokazał doskonałą przewidywalność ostatecznego wyniku

Zarówno sondaż publikowany o godzinie 21.00 oraz ten opublikowany o 1:00 w nocy przewidziały wynik wyborów, ze średnim błędem, nie większym niż 1 punkt procentowy (pełne wyniki poniżej).


09-05-2015

Podczas trwających wyborów prezydenckich realizujemy badanie exit poll. Wyniki badania zaprezentowane zostaną o godz. 21:00 w wieczorach wyborczych przygotowanych przez główne stacje telewizyjne w Polsce: TVP 1, TVP Info, TVN24 oraz Polsat News. Zapraszamy do oglądania programów i/lub na ich strony internetowe.
W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Predko, Operations Director Ipsos, mail: pawel.predko@ipsos.com, tel.: +48 506 365 599


06-05-2015

Ipsos z przyjemnością informuje o utworzeniu Ipsos Connect, globalnej dywizji specjalizującej się w badaniach komunikacji, reklamy i mediów.

Ipsos Connect powstaje z połączenia dotychczasowych struktur Ipsos ASI i Ipsos MediaCT. Decyzja Ipsos jest odpowiedzią na rosnącą złożoność świata komunikacji, reklamy i mediów: jego komplikację, rozdrobnienie oraz zwiększającą się rolę Internetu. Ipsos chce jeszcze lepiej niż do tej pory pomagać swoim klientom poruszać się w tym skomplikowanym terenie, dlatego zdecydował się połączyć ekspercką wiedzę i narzędzia Ipsos ASI i MediaCT, a także zainwestować w nowe rozwiązania na miarę wyzwań epoki cyfrowej.


05-05-2015

Ipsos na zlecenie stacji telewizyjnych: TVP 1, TVN24 oraz Polsat News przeprowadzi badanie exit poll podczas głosowania w wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja (I tura) oraz 24 maja 2015r. (II tura głosowania) o ile I tura głosowania nie przyniesie rozstrzygnięcia.

Badanie exit poll zostanie przeprowadzone przed 500 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. Ankieterzy firmy Ipsos poproszą osoby, które oddały głos, o wypełnienie krótkiej ankiety. Na podstawie zebranych danych, po zakończeniu ciszy wyborczej stacje TVP 1 / TVP INFO/ TVN24 / Polsat News przedstawią szacunkowe wyniki głosowania. Będą one zawierały informacje o procentowym poparciu dla poszczególnych kandydatów na prezydenta Polski w skali kraju oraz frekwencji wyborczej.


17-04-2015

W dniu 7 kwietnia 2015r. Anna Karczmarczuk dołączyła do Ipsos w Polsce jako Prezes Zarządu.

Anna Karczmarczuk ukończyła studia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest związana z branżą badawczą od ponad 21 lat. W tym czasie zdobywała doświadczenie w agencjach badawczych, a także po stronie klienta. W ciągu ostatnich lat koncentrowała się na obszarze zarządzania, obsługi klientów strategicznych oraz doradztwa opartego na rozwiązaniach i produktach badawczych.


05-03-2015

Wystartowała V edycja branżowego konkursu studenckiego zbadaj.to. Przedsięwzięcie to jest inicjatywą Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku i ma na celu promowanie wśród studentów kariery w branży badawczej.

Wystartowała V edycja branżowego konkursu studenckiego zbadaj.to. Przedsięwzięcie jest inicjatywą Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku i ma na celu promowanie wśród studentów kariery w branży badawczej.