Tomasz Dulinicz kierownikiem zespołu badań ilościowych w Ipsos

18-09-2012

Tomasz Dulinicz został kierownikiem jednego z zespołów badań ilościowych w Ipsos.
Do zespołu zarządzanego przez Dulinicza dołączyły także Malgorzata Sobieraj i Magdalena Płaźnik.

Tomasz Dulinicz ma ponad 11 lat doświadczenia w badaniach marketingowych. Przez ostatnie 6 lat zarządzał zespołem badawczym w 4P Research Mix. Wcześniej pracował m.in. w Pentor RI, SMG/KRC Millward Brown, przez kilka lat był kierownikiem działu badań domu mediowego OMD (OMD Metrics). Dulinicz specjalizuje się w badaniach ilościowych, szczególnie dotyczących zagadnień związanych z marką, ceną oraz komunikacją, w różnych sektorach rynku (media, telekomunikacja, finanse, FMCG). Z wykształcenia jest socjologiem.

Do zespołu zarządzanego przez Tomasza Dulinicza dołączyły także dwie badaczki : Małgorzata Sobieraj i Magdalena Płaźnik.

 

Małgorzata Sobieraj objęła stanowisko Senior Project Managera. W branży badawczej pracuje ponad 10 lat. Od 2003 roku związana była z agencją 4 P Research Mix, gdzie ostatnio pracowała na stanowisku Senior Project Managera. Ma duże doświadczenie w realizacji badań w branży telekomunikacyjnej i w badaniach dla mediów. Specjalizuje się w badaniach U&A i segmentacyjnych. Jest absolwentką psychologii.


Magdalena Płaźnik
to nowy Project Manager w zespole. Ma ponad 4 lata doświadczenia, które zdobyła również w 4 P Research Mix: pracowała najpierw jako analityk, potem badacz i kierownik projektów. Dotychczas prowadziła badania przede wszystkim dla klientów telekomunikacyjnych i mediowych. Z wykształcenia jest psychologiem.