14-07-2016

Szanowni Państwo,
W związku z docierającymi do nas licznymi sygnałami, odnoszącymi się do wiadomości email pochodzących od osób podających się za pracowników IPSOS Sp. z o.o. i dotyczących ofert pracy w charakterze tzw. tajemniczego klienta, uprzejmie informujemy, iż:

1)    IPSOS Sp. z o.o. nie jest nadawcą wiadomości email, o których mowa powyżej;
2)    na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacji IPSOS Sp. z o.o. nie wymaga podania wskazanych w wiadomości email danych, tj. m.in. PESEL, numeru dowodu osobistego lub skanu dokumentu, numeru konta bankowego;
3)    IPSOS Sp. z o.o. nie pobiera od kandydatów na pracowników żadnych opłat związanych z procesem rekrutacji.


28-04-2016

WOK powstaje na bazie pytań zamieszczanych w comiesięcznym sondażu realizowanym od grudnia 1991 r. Badaną zbiorowością jest ludność Polski w wieku 15 lat i więcej. Sondaż przeprowadzany jest w na reprezentatywnej próbie 1000 osób.


30-10-2015

Ostatni sondaż Exit Poll przeprowadzony przez Ipsos podczas wyborów parlamentarnych po raz kolejny pokazał imponującą przewidywalność ostatecznego wyniku.

Zarówno dane publikowane zaraz po 21:00 oraz te z Late Poll o 5:00 nad ranem trafnie przewidziały wynik wyborów ze średnim błędem nie większym niż 1 punkt procentowy  (pełne wyniki poniżej).


24-10-2015

Podczas trwających wyborów parlamentarnych realizujemy badanie exit poll. Wyniki badania zaprezentowane zostaną o godz. 21:00 w wieczorach wyborczych przygotowanych przez główne stacje telewizyjne w Polsce: TVP 1 / TVP Info / TVN24 / TVN24 Biznes i Świat / Polsat News. Zapraszamy do oglądania programów i/lub na ich strony internetowe.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Predko, Operations Director Ipsos, mail: pawel.predko@ipsos.com, tel.: +48 506 365 599


29-09-2015

Ipsos na zlecenie stacji telewizyjnych: TVP 1, TVN24 oraz Polsat News przeprowadzi badanie exit poll podczas głosowania w wyborach parlamentarnych zaplanowanych na 25 października 2015r.

Badanie exit poll zostanie przeprowadzone przed 900 losowo wybranymi lokalami wyborczymi. Ankieterzy firmy Ipsos poproszą osoby, które oddały głos, o wypełnienie krótkiej ankiety. Na podstawie zebranych danych, po zakończeniu ciszy wyborczej stacje TVP 1 / TVP INFO/ TVN24 / TVN24 Biznes i Świat / Polsat News przedstawią szacunkowe wyniki głosowania. Będą one zawierały informacje o procentowym poparciu dla poszczególnych komitetów wyborczych w głosowaniu do Sejmu RP w skali kraju, podziale mandatów oraz frekwencji wyborczej.


Project Manager, Dział badań ilosciowych, marketingowych

Wymagania:


(Junior) Project Manager, Dział Badań Jakościowych

 Wymagania:


Recepcjonistka

 
Wymagania:

•    wykształcenie minimum średnie, preferowani będą studenci zaoczni/wieczorowi,
•    bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
•    znajomość pakietu  MS Office,
•    bardzo dobra organizacja pracy,
•    odpowiedzialność i zaangażowanie,
•    łatwość nawiązywania kontaktów,
•    miła aparycja,
•    sumienność, dokładność, punktualność.


27-05-2015

Za nami dwie tury wyborów prezydenckich. Do ostatnich minut przed ciszą wyborczą wahały się sondażowe losy kandydatów.

Badania Exit Poll podczas obydwu tur wyborów przeprowadził Ipsos. Sondaże w dniu wyborów objęły zasięgiem każdorazowo 500 losowo wybranych lokali wyborczych. Na podstawie zebranych danych, po zakończeniu ciszy wyborczej stacje telewizyjne przedstawiły szacunkowe wyniki głosowania.

Oficjalne wyniki ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą pokazały trafność prognozy firmy Ipsos w obydwu turach głosowania. Po raz kolejny Ipsos udowodnił, jak dokładnie i rzetelnie jest w stanie przewidzieć wynik wyborów.


23-05-2015

Podczas trwającej drugiej tury wyborów prezydenckich realizujemy badanie exit poll. Wyniki badania zaprezentowane zostaną o godz. 21:00 w wieczorach wyborczych przygotowanych przez główne stacje telewizyjne w Polsce: TVP 1, TVP Info, TVN24 oraz Polsat News. Zapraszamy do oglądania programów i/lub na ich strony internetowe.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pawłem Predko, Operations Director Ipsos, mail: pawel.predko@ipsos.com, tel.: +48 506 365 599