Languages


Ipsos Observer, Idealny globalny partner przy realizacji badań

Ipsos Observer to globalna organizacja wewnątrz grupy Ipsos, specjalizująca się w Koordynacji Badań, Zbieraniu Danych i Dostarczaniu Danych dla klientów wszystkich sektorów, którzy potrzebują badań typu field & tab do wsparcia swojego biznesu.

Nasze zespoły składające się ze specjalistów badań rynku dobierają najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu oraz współpracują z Tobą, aby ustalić najbardziej odpowiednią metodologię realizacji badania, zawsze mając na uwadze Twoje progi cenowe, bez ustępowania standardom jakości.

Jako część Ipsos zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości badania międzynarodowe. Nasze biura znajdują się w 66 krajach i przeprowadziliśmy badania w ponad 100 krajach w ciągu ostatniego roku. Z naszym globalnym zasięgiem i doświadczeniem, wykorzystujemy „glokalne podejście” (globalnie i lokalnie) w zarządzaniu Twoimi projektami, gdziekolwiek na świecie.

Posiadasz doświadczenie badawcze oraz wewnętrzne narzędzia analizy danych i nie potrzebujesz angażować profesjonalnych badaczy? Potrzebujesz badania typu field & tab do wsparcia podejmowania właściwych decyzji biznesowych? Jeśli tak, Ipsos Observer jest Twoim idealnym globalnym partnerem realizacji badań.