O firmie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy badawczej Ipsos, obecnej w 84 krajach świata. Naszych Klientów wspieramy w odnoszeniu sukcesów pomagając im w rozwiązywaniu ich marketingowych problemów i w podejmowaniu właściwych decyzji.
Pracujemy dla takich branż jak FMCG, telekomunikacja, media, reklama, paliwa, farmaceutyki,  motoryzacja, bankowość, finanse, instytucje publiczne.

Specjalizujemy się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii.
Mamy do dyspozycji sprawdzone na świecie narzędzia badawcze, mające przełożenie na faktyczny sukces marek. Często proponujemy rozwiązania szyte na miarę, łączymy metody i techniki, integrujemy różne źródła danych, wciąż poszukujemy nowych, szybszych i efektywniejszych rozwiązań.

Doskonale znamy polski rynek - w Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku. Dzięki ścisłej współpracy z ekspertami w grupie Ipsos korzystamy również z doświadczeń z innych rynków. Koordynujemy projekty badawcze w 30 krajach świata

Jesteśmy przedstawicielami organizacji badawczych działających w Polsce i na świecie. Wszystkie projekty badawcze realizujemy zgodnie z obowiązującymi w badaniach rynkowych i społecznych standardami etycznymi i profesjonalnymi.