Zmiany w zarządzie polskiego Ipsos

17-04-2015

W dniu 7 kwietnia 2015r. Anna Karczmarczuk dołączyła do Ipsos w Polsce jako Prezes Zarządu.

Anna Karczmarczuk ukończyła studia w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest związana z branżą badawczą od ponad 21 lat. W tym czasie zdobywała doświadczenie w agencjach badawczych, a także po stronie klienta. W ciągu ostatnich lat koncentrowała się na obszarze zarządzania, obsługi klientów strategicznych oraz doradztwa opartego na rozwiązaniach i produktach badawczych.

Karierę rozpoczynała w roku 1993 w agencji badawczej CASE. Następnie w latach 2001-2004 pracowała w PTC (operator Ery). W roku 2005 objęła stanowisko Kierownika Zespołu TNS OBOP w sektorze nowoczesnych technologii. W roku 2008 przyjęła rolę Dyrektora Badań Marketingowych w TNS OBOP. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję Dyrektora ds. Kontaktów
z Klientami w TNS Polska.

„Doświadczenie biznesowe Anny oraz jej pasja do budowania i angażowania zespołów ma wielkie szanse wzmocnić ceniony przez klientów zespół Ipsos w Polsce, a także zapewnić utrzymanie trwałego rozwoju Ipsos, jako jednej z czołowych polskich firm badawczych w przyszłości” – komentuje Didier Truchot, współzałożyciel i Prezes Grupy Ipsos.

„Dołączenie do zespołu Ipsos jest dla mnie ekscytującym wyzwaniem. Ipsos jest silną agencją
badawczą, co pokazują dane z rynku w roku 2014, gdzie większość międzynarodowych agencji
obniżyło swoją pozycję, a Ipsos utrzymał wyniki. Wierzę, że moje doświadczenie na polskim
rynku pomoże nam wzmocnić ten trend"- mówi Anna Karczmarczuk, Prezes Ipsos w Polsce.